Zaznacz stronę

  Od ponad roku sytuacja związana z pandemią przyczyniła się do tego, że wiele wydarzeń kulturalnych, konferencji oraz eventów nie mogła się odbyć. Stąd też narodził się pomysł na to, aby wprowadzić wirtualny Event. Coraz więcej osób zainteresowało się tematem: Eventy online – jak przenieść swoje wydarzenie do sieci?

  Okazuje się, że to nie jest wcale żaden problem z tym, aby dowiedzieć się, jak przenieść event do sieci. Wcale nie trzeba się na tym znać, ponieważ z powodzeniem organizację od strony technicznej możemy przenieść na takie firmy, jak nasza. Transmisja internetowa daje obecnie bardzo wiele możliwości.

  Czy branża eventowa przetrwa po latach 2020/2021?

  Oprócz wcześniejszego pytania o to, jak w ogóle zorganizować event online, mogą pojawić się również wątpliwości co do tego czy przeniesienie do online’u jest procesem długofalowym, czy jednak tylko wymuszonym aktualną sytuacją.

  Tak naprawdę ciężko jest wybiec daleko w przyszłość. Choć można również przypuszczać, że transmisje internetowe są bardzo dużym ułatwieniem w organizowaniu różnych wydarzeń.
  Ponadto zorganizowany event w taki sposób pozwala na skupienie jeszcze większej grupy uczestników, niż byłoby to możliwe w przypadku wydarzenia w świecie realnym. Ponadto taki event to doskonała reklama w sieci – Poznań jest jednym z nielicznych miast w Polsce, w których możemy liczyć na tak dużą ilość organizowanych wydarzeń.

  Eventy online — jak przenieść swoje wydarzenie do sieci?

  Jeżeli Państwo zastanawiają się właśnie nad tym, w jaki sposób można przygotować streaming, a jednocześnie nie posiadają w tej kwestii żadnego doświadczenia, to zapewne pojawia się pytanie, jak przenieść event do sieci.

  Okazuje się, że organizatorzy takich wydarzeń nie muszą się na niczym znać, ponieważ całą organizację eventu online mogą zostawić nam. Chętnie zajmiemy się opracowaniem strategii, przygotowaniem zaplecza technicznego, jak i również nadzorowaniem samego eventu. Dzięki temu wątpliwości takie jak: Branża eventowa w czasach pandemii – czy eventy uda się przenieść do sieci ? nie będą stanowiły najmniejszego problemu.

  Jak przenieść event do sieci ?

  Dowiedz się więcej!

  transmisja internetowa, e-event.co, Jak przenieść event do sieci?